Radio Islám - posel míru nebo čeho?

12. 02. 2013 11:00:00
Člověk by skoro nevěřil, že něco takového je vůbec možné. A přece je to pravda. Byl jsem upozorněn na stránky, které zamořují internet, které v několika světových jazycích šíří nenávist a zlo, které dokonce propagují jednu z nejhorších ideologií, jaké lidstvo poznalo. A tento web, si můžete dokonce přečíst pohodlně v Češtině.

Jedná se o web radioislam.net a jeho tvůrci nenechávají nikoho na pochybách, jak to vlastně je s tím mírumilovným Islámem.

V nabídce najdeme takové perličky, jako je tvrzení, že Holokaust neexistoval, což prý dokazuje příběh Anny Frankové, další článek nabízí zamyšlení nad skutečným množstvím zavražděných Židů za druhé světové války a kdyby to někomu náhodou nestačilo. pak v samotném závěru nabídky v Češtině radioislám zcela odkrývá karty, když si můžete přečíst protokoly sionských mudrců a to " nejlepší" nakonec přetisk celé knihy Adolfa Hitlera Mein Kampf.

Kdo stojí za webem radioislam? Z uvedené stránky je možno zjístit, že jí provozuje skupina bojovníku za svobodu a podporu Ahmeda Ramiho. A kdo u všech rohatých je Ahmed Rami?

Narodil se v Maroku a v roce 1973 dostal politický azyl ve Švédsku poté, co nakukal úřadům že byl jedním z pronásledovaných králem Hassanem

Od roku 1987 zahájil na veřejném rozhlasovém prostoru vysílání takzvaného radia islám, ovšem zakrátko se dostal do konfliktu se zákonem, když jeho vysílání bylo zaměřeno na šíření nenávisti proti Židům.

V roce 1990 byl odsouzen k šesti měsícům vězení pro šíření nenávisti, kterého se dopustil jednak ve vysílání radia islám a také na stránkách své knihy s názvem Co je to Israel.

Pozdějí byl Rami vyšetřován i ve Francii a prozatím poslední vyšetřování skončilo v roce 2004 neuspěchem, když žalobce nebyl schopen dokázat, že Ahmed Rami je zodpovědný za výroky které se na stránkách radiaislam objevily. Tento neuspěch ovšem není ničím nezvyklým, když si uvědomíme současnou situaci ve Švédsku a to, jaký vliv tam islámské skupiny mají.

Ahmed Rami se často objevoval na srazech neonacistu a jím podobných skupin, které hojně distribuují jeho knihy. Specialitou těchto knih je samozřejmě popírání holocaustu.

Je velice zvláštní, že jakmile se objeví kdokoliv, kdo kritizuje Islám, nebo kdo se opováži kritizovat občany, kteří nehodlají respektovat platné zákony České republiky, je okamžitě označen za rasistu, xenofoba ale to, že v České republice funguje web, na jehož stránkách najdete propagaci zvěrstev, to zjevně nikoho nezajímá.

Síla Islámu v Evropě a v celém světě roste. Už to není jen atraktivní pohled na jinou kulturu. Je to nebezpečný kolos, který stále mocněji ovládá státní struktury různých zemí. Nedávno byl publikován názor britského žurnalisty, že muslimové, vracející se do Britanie po takzvaném arabském jaru, jsou agresivní a není vyloučeno, že jsou připraveni i zabíjet. Dokonce už zakládají i takzvané islámské hlídky, které mají v ulících západoevropských měst dohlížet na dodržování či na vynucovnání si jejích představ práva. Problémy hlásí Británie, Nizozemí, Belgie a Dánsko. Nejčastější jméno novorozenců v Oslo je Mohammed. Britský Daily Mail přinesl 4. února informaci, že otec, významný duchovní, který měl svůj pořad v Saudsko Arabské televizi, byl uznán vinným ze znásilnění a zabití své pětileté dcery, a byl propuštěn poté co zaplatil její matce 50000 USD odškodné. Podle islámského práva totiž, nelze popravit otce za vraždu dcery, či manželky. Celý příběh zde.

Jak dlouho potrvá, nežli podobné zprávy budou přicházet i z evropských měst? Evropa je den ode dne méně Evropskou.

Autor: Václav Král | úterý 12.2.2013 11:00 | karma článku: 29.54 | přečteno: 1666x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Martina Studzinská

Vážená profese

Poslední dobou se hodně píše o tom, že školy stárnou. Průměrný věk učitele je přibližně kolem padesátky. Mladí se do školství příliš nehrnou. Není divu, jejich pracovní podmínky nejsou právě nejluxusnější. Jak tomu bývalo dřív?

15.2.2019 v 21:01 | Karma článku: 10.29 | Přečteno: 228 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Život sám to vždy zařídí nejlíp

Asi každý zažil dobu, kdy ho život více či méně drtil. Když se za tím člověk ohlédne zpět, s prožitou zkušeností, může pochopit, co mu to „drcení“ dalo.

15.2.2019 v 20:42 | Karma článku: 9.98 | Přečteno: 141 | Diskuse

Pavel Vrba

Zaplať, nebo se to všichni dozvědí

Dnešní den začal jako každý jiný. Tedy až do doby, kdy mi jeden známý oznámil, že se dostal do svízelné situace. Obdržel totiž informaci, že je sledovaný a pokud nezaplatí, všichni se dozvědí, choulostivé informace i intimní.

15.2.2019 v 18:50 | Karma článku: 21.42 | Přečteno: 1011 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Mám se naprosto skvěle

Pravoslavná víra není vůbec fanatická. Ani si nevzpomenu, zda jsem viděla někoho, kdo by se bál ďábla. Řekové si drží svoje rodinné tradice a svoji víru. A ta je zřejmě zachránila od lidského bankrotu, který v Řecku ještě nenastal

15.2.2019 v 15:49 | Karma článku: 19.29 | Přečteno: 599 | Diskuse

Petr Omelka

O jedné "multikulturní " Vietnamce

Tradice jsou úžasné a díky nim se nám zachovaly skvělé věci. Není ale tradice, jako tradice a také přístup k nim bývá rozdílný.

15.2.2019 v 14:38 | Karma článku: 25.28 | Přečteno: 1186 | Diskuse
VIP
Počet článků 415 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2004
http://facebook.com/vaclavthekral

Najdete na iDNES.cz